Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regulamin

1.Sklep internetowy, działający pod adresem www.fotomodry.pl prowadzony przez firmę FOTOMODRY-Gedeon Partner Marek Modrykamień z siedzibą w miejscowości Myszków przy ulicy Topolowej 20b, na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej z dnia 2002.02.19 wydanego przez Burmistrza miasta Myszkowa. NIP:796-215-16-68 regon:152002060.

2.Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet.Oferta przedstawiona przez sklep Fotomodry.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 kodeksu cywilnego.

3.Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.fotomodry.pl

4.Zamówienia przez stronę www.fotomodry.pl mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim.

5.Realizacja zamówinia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu.Kupujący składający zamówienie zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 14dni od daty jego złożenia.Zamówienia które nie zostaną opłacone w ciągu 10dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane.

   a.Nie realizujemy zamówień za pobraniem.

6.Klient nie może anulować zamówienia które już zostało wysłane.

7.Ceny są w złotych polskich zawierają podatek vat

8.Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

9.Dostawa.   

   Sprzedawca realizuje zamówienia tylko na terenie Polski za pośrednictwem firm kurierskich lub samochodami firmowymi.Wysyłki realizowane są codziennie.

      a.Koszt dostawy w obu przypadkach to 9,70 zł.

         Koszt dostawy za pośrednictwem paczkomatów tylko 9,50zł.

         Koszt dostawy za pośrednictwem kiosków "RUCH" tylko 8zł.

      b.PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS-dotyczy jednorazowych zakupów nieprzecenionego towaru za kwotę co najmniej 500zł brutto.

10.Wymiana

    a.Klient ma możliwość wymiany zakupionego towaru na inny z aktualnej oferty sprzedającego w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zakupionym towarem.

    b.Klient  zobowiązany jest do pisemnego poinformowania sprzedawcy o chęci wymiany zakupionego towaru na inny.

    c.Towar na wymianę zostanie przesłany klientowi po zwrocie do sprzedawcy produktu nieużywanego bez uszkodzeń i w oryginalnym opakowaniu.

    d.Koszt ewentualnych dodatkowych przesyłek pokrywa klient.

11. Zwroty

   a.W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zakupionym towarem, klient może zwrócić do sprzedawcy nieużywany,nieuszkodzony towar w fabrycznym opakowaniu.

     WAŻNE!!!MOŻLIWOŚĆ ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA(ZWROT BEZ PODANIA PRZYCZYNY)DOTYCZY WYŁĄCZNIE PRODUKTÓW ZAKUPIONYCH PRZEZ KONSUMENTÓW (ZAM.INDYWIDUALNE)W PRZYPADKU ZAKUPÓW DOKONANYCH PRZEZ PRZEDSIĘBIORCÓW PRZEPISY DOTYCZĄCE ZWROTU TOWARÓW BEZ PODANIA PRZYCZYNY NIE MAJĄ ZASTOSOWANIA.

12.Reklamacje

   a.Towary sprzedawane w sklepie fotomodry.pl są nowe i ich nabywcy podlegają ochronie w myśl obowiązujących w Polsce przepisów zawartych w ustawie z dnia 2 marca 2000roku. o ochronie niektórych praw konsumenckich(DZ.U. z dnia 31 marca 2000r.) i w ustawie z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego.

   b.Reklamacji zakupionych towarów należy zgłaszać do sprzedawcy w formie pisemnej.

   c.Reklamowany towar klient dostarcza sprzedawcy na własny koszt.

   d.Reklamacje bez dowodu sprzedaży nie będą rozpatrywane.

   e.Sprzedawca dołozy wszelkich starań aby reklamacja była rozpatrzona w ciągu 14dni od daty jej otrzymania.

   f.Sprzedawca poinformuje klienta o sposobie jej rozpatrzenia.

13. RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  1. Firma fotomodry może przetwarzać dane osobowe w celu realizacji zamówienia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Dane te pozyskujemy od klientów.
  2. Przekazanie tych danych jest dobrowolne, ale konieczne do zrealizowania zamówienia. Ponieważ bez tych danych nie będzie zawarta umowa – kupna sprzedaży.
  3. Jesteśmy administratorem tych danych osobowych.
  4. Dane osobowe klienta przetwarzane są jedynie na czas dokonywania transakcji.
  5. Klient ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
  6. Klient ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Zobowiązujemy się do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi Klienta i nieudostępniania tych danych osobom nieuprawnionym oraz do należytego zabezpieczenia tych informacji przed dostępem wszelkich osób nieuprawnionych. Sklep Fotomodry nie może wykorzystywać tych danych w celach innych niż wskazane w Regulaminie.
  8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności RODO.

14.Postranowienia końcowe.

   a. W prawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywinego.

   b.Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

   c.Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedźiby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 376 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
OK.
2024-03-08
Firma jest rzetelna i solidna.
pixelpixel